شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به کالایی در خارج از کشور نیاز داشته باشید، کالایی که در ایران پیدا نمی کنید. پس نیاز دارید برای خرید و دریافت کالای مورد نیاز خود راه حلی پیدا کنید! یکی از روش های متداول خرید از خارج، خرید از وبسایت های آنلاین خارجی است. در اینجا قصد کلیتی از روش های خرید از خارج را مقایسه کرده و خدمات اصلی دیسک را توضیح دهیم.

روش های خرید کالا از خارج

راه های مختلفی برای خرید از خارج وجود دارد که در ادامه اجمالا به بررسی آنها می پردازیم.

سفر به آن کشور و همراه آوردن کالای خریداری شده به ایران
این راه ممکن، ولی بسیار پرهزینه است و به علت قیمت بالای بلیط هواپیمای خارجی، رزرو هتل و نیاز به صرف زمان زیاد، چندان مقرون به صرفه نیست. به خصوص اگر تنها دلیل سفر خرید از خارج باشد.

درخواست از یک دوست مقیم خارج، جهت خرید کالا و ارسال به ایران
این راه نیز ممکن است ولی نه برای همه! اولا چون ممکن است شما آشنایی در کشور مورد نظر نداشته باشید و ثانیا در صورت داشتن فرد مورد نظر امکان ارسال پستی از کشور مبدا به ایران وجود نداشته باشد. ثالثا توجه کنید که نرخ ارسال کالا با حجم کم در پست های بین الملی بسیار بالاست. در آخر امکان واریز وجه به حساب فرد مورد نظر سخت و پیچیده است.

خرید از یک سایت خارجی آنلاین و ارسال پستی به ایران
این راه نیز مثل راه قبلی نیاز به امکان اسال کالا از کشور مبدا به ایران را دارد حال آنکه مبدا اکثر سایت های معروف خرید کالای دنیا آمریکا و یا کشورهای دیگری است که به ایران کالا ارسال نمی کنند.
حال اگر فرض کنیم ارسال کالا از سایت فروشنده به ایران ممکن باشد شما نیاز به امکان پرداخت ارزی هزینه خرید خود دارید و در واقع مهم ترین قسمت کار غیر از آشنایی به نحوه خرید آنلاین و ثبت سفارش در سایت های خارجی با تسلط نسبی به زبان آن سایت، همین امکان پرداخت هزینه کالا است که معمولا به دلار نیز می باشد. به این منظور باید یک کارت خارجی پایه دلاری مثل ویزا کارت یا مسترکارت داشته باشید. البته شبکه بانکی کشورمان به سیستم بانکی جهانی متصل نیست و شرکتهای ویزاکارت، مسترکارت و … هیچ خدمات مستقیمی به ایران ارائه نمی کنند و از طرفی مشکل عدم امکان ثبت آدرس ایران در سایت های آنلاین جهت خرید از خارج وجود دارد.

سپردن تمام مراحل به یک کارگزار حرفه ای و قابل اعتماد!
دیسک میتواند همه مشکلات گفته شده را برای شما حل کند! ما تمام مراحل خرید، حمل کالا، امور گمرکی و تحویل درب منزل را برای شما انجام می دهیم. خدمات خرید سفارشی دیسک بسیار آسان، به صرفه و مطمئن است. ما کارگزار مطمئن و حرفه ای شما در خرید از خارج هستیم.
کافی است کالای مورد نظر خود را از وبسایت های خارجی پیدا کرده و با تخمین قیمت و سپس ثبت سفارش کالای مورد نظر در وبسایت دیسک، منتظر تحویل کالا درب منزل خود باشید.
برای مطلع شدن از کالاهایی که می توانید خریداری کنید، نحوه خرید از سایت های مختلف و جزئیات بیشتری از خدمات دیسک در زمینه خرید سفارشی محصولات از خارج از کشور می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در تمام مراحل خرید راهنمایی و همراهی نمایند.